cennik

radca prawny Słupsk 694422414

CENNIK USŁUG

Ze względu na indywidualne potrzeby i wymagania klientów, Kancelaria proponuje kilka sposobów rozliczeń za wykonywane usługi. Każdy sposób rozliczenia ustalany jest zawsze indywidualnie, z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy i nakładu pracy.

Trzy proponowane sposoby ustalenia wynagrodzenia to:

  • rozliczenie godzinowe – wysokość wynagrodzenia określona jest na podstawie liczby przepracowanych godzin, z uprzednim ustaleniem wartości jednej godziny,
  • wynagrodzenie zryczałtowane – wysokość wynagrodzenia jest stała i określona stawką miesięczną – stosowany przy stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, skomplikowanych pismach procesowych, pismach w języku obcym bądź konstruowania umów,
  • negocjacje cenowe – wysokość wynagrodzenia jest indywidualnie negocjowana w klientem i ustalana w zależności od stopnia skomplikowania sprawy oraz nakładu pracy.

PISMA PROCESOWE I UMOWY radca prawny Bytów

W odniesieniu do kosztu napisania standardowego pisma procesowego (np. pozwu lub apelacji) – zwykle ustalany jest ryczałtowo z góry i zależy od stopnia skomplikowania sprawy oraz terminu w jakim pismo ma być przygotowane.

SPRAWY SĄDOWE radca prawny Ustka

Wynagrodzenie ustalane jest zgodnie z wyborem systemu ustalenia wynagrodzenia dokonanego przez klienta w drodze umowy z kancelarią, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i czasu jej trwania.

Wynagrodzenie Kancelarii płatne jest z góry. Istnieje jednak możliwość rozłożenia go na raty. Kancelaria jest płatnikiem podatku VAT.

kancelariajach@gmail.com
ul. Krasińskiego 6/2, 76-200 Słupsk
filia: ul. Grottgera 2/1, 76-100 Sławno

Działamy w miastach: Słupsk, Sławno, Darłowo, Miastko, Bytów, Lębork

rozwody, sprawy karne, sprawy narkotykowe, sprawy cywilne (w tym sprawy rodzinne i sprawy spadkowe)